NÉVNAP

2020. január 19. Vasárnap
Sára, Márió
 
A Nap kel 08:58-kor,
nyugszik 17:59-kor.
 
Holnap Fábián, Sebestyén napja lesz.

Login Form

Amit megmutatnék, és amit elrejtenék Kászonról

Kászon Község Önkormányzata fotópályázatot hirdet

Amit megmutatnék, és amit elrejtenék Kászonról

címmel.

A pályázat célja és témája:

A fotópályázat célja, hogy az Önök szemén keresztül ráirányítsa a figyelmet községünk értékeire és hiányosságaira. Önkormányzatunk ezért olyan fotókat vár, amelyek kifejezik községünk és az azt körülvevő természet állapotát, mindazt, amire büszkék lehetünk, de elvárjuk a pályázóktól azt is, hogy felhívják a figyelmünket a hiányosságokra, megoldásra váró problémákra.

Pályázati feltételek:

- minimum 3, maximum 10 fotó. (A fotók ne legyenek 1 évesnél régebbiek)

-afotókat .jpg formátumban várjuk, a hosszabbik oldala legyen min. 2000 pixel.

 

Díjazás:

I.      díj: 2 db. 1 napos wellness belépő (Wellness Tusnad)

II.      díj: 1 db. 1 napos wellness belépő (Wellness Tusnad)

III.    díj: 1. db. 3 órás wellness belépő (Wellness Tusnad)

Közönségdíj:1 db. 1 napos wellness belépő (Wellness Tusnad)

Zsűrizés:

A nyertes fotókat egy szakmai zsűri választja ki.

FONTOS! A közönségdíjra szánt fotót, kérjük a pályázókat, külön jelöljék meg. Ezeket a fotókat a községi facebook oldalunkon tesszük közzé, és a legtöbb like-ot kapó fotó beküldője nyeri el a díjat.

Beérkezési határidő: 2016. december 11. A fotókat a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címre várjuk. Ha kérdése van, hívja Kádár Beátát a 0745270886-os telefonszámon.

Szerzői jogok és adatvédelem:

A pályázó elismeri és szavatolja, hogy az általa benyújtott képek szerzői joga őt illeti, és a benyújtott pályamunkával kapcsolatban harmadik személynek semmilyen szerzői vagy egyéb jogosultsága nem áll fenn.

A beküldött képek, illetve azok nyilvános bemutatásával okozott esetleges személyiségi, vagy szerzői jogsértés felelőssége minden esetben a pályázót terheli, beleértve a jogsértéssel bekövetkező anyagi felelősséget is.

A pályázó hozzájárul, hogy a benyújtott pályamunkákat Kászon község önkormányzata szabadon felhasználhatja, feltüntetve a pályázó nevét vagy vízjelét.

HungarianMagyarRomanianRoEnglish (UK)English (US)

Facebook Like Box